| AnaAnisoara13 a întrebat:

As mai avea o problema si in aceasta problema intra si un baiat! Este cu 3 ani mai mare decat mine dar este foarte dragut! Suntem in aceeasi scoala dar acum nici nu ma mai saluta! Sunt topita dupa el si nu stiu despre ce sa vorbesc cand e conectat pe facebook! El niciodata nu ma intreaba ce fac si eu cand o fac el zice bine tu? Si eu zic bine si asta e toata conversatia! Eu nu sunt urata dar sunt slaba si ma gandesc ca daca i-as spune ca imi place de el ar zice : ce vrei sa imi placa mie de o slabanoaga ca tine! va rog spuneti-mi ce as putea sa fac sa ii atrag atentia caci voi incerca sa ma ingras si deci asta nu va fi o problema caci sper ca voi reusi! As vrea sa primesc cat mai multe raspunsuri si voi da si-un FUNDULOI mare!

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nu il interesezi, si asta nu are legatura cu faptul ca esti slabuta, pur si simplu va trebui sa te resemnezi ca nu esti genul lui, iti raspunde doar din politete si daca vroia sa continue dialogul ar fi facut-o dar e clar ca nu il intereseaza persoana ta, cauta-ti pe altcineva si lasa-l in pace pe respectivul

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce povestești îți răspunde că îl bagi tu în seamă, nimic mai mult.
Tu acceptă-te așa cum ești și mai sunt destui care te plac așa cum ești.
Crede în tine.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu este interesat de tine si sa nu crezi ca daca te vei mai ingrasa situatia se schimba

| neutrino a răspuns:

El este frumos, tu nu ( asa spui tu), in plus se pare ca el mai si gandeste. Asadar, nu ai nicio sansa pentru o eventuala relatie, dar pentru o aventura poti incerca...

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu cred ca ar spune "ce slabanoaga esti" dar e clar ca nu are o atracte pentru tine in mod deosebit. Nu te baga ins eama aiurea si sa te simti prost apoi..lasa-l pe el ca mai sunt si alti baieti!happy

| tlaura a răspuns:

Femeie, nu esti genul lui happy