| SentimenteColorate a întrebat:

Buna TPU as vrea ajutor mult parinti mei vrea sa fac o camera ca o camera e stricata air bunica vrea sa ii faca ei dar ia nu intelege ca mami are niste problema e blonava ca care nisip si in continu ma vorg ajutati-ma id andre.andra24 sa nu se mai certe

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Cine se cearta cu cine? da-mi idu tau p pv

9 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Scuzelaughing

| Miauti a răspuns:

Wtf ai tradus cu google translate? OMG!

| LoveAngel223 a răspuns:

Fetita asta cred ca are 6 ani si funditele pe care le are sunt doar din milogeala.

| rosto a răspuns:

Ce camera vor sa faca? Draga mea, gandeste-te inainte de a scrie si fa bine acordurile, nu avem de unde sa stim ce ai in cap daca tu te exprimi asa. Am cunoscut straini care vorbesc romana mai bine ca tine, nu se poate asa ceva. Mai incearca o data si poate intelegem. happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tradu intrebare, n-am inteles o iota din ce ai intrebatstraight face

| BellaRagazza007 a răspuns:

Air? laughing blonava? care?
si cum te putem noi ajuta?

fetitzo. ia asculta, prima de toate, invata sa scrii. ok? si eu ca am facut nu.mai clasa 1° in Romania, stiu sa scriu mai bine ca tine ( bine, mai scriu si eu cu "tz" si "sh" ) si cum facem noi sa nu se mai certe?

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Ha? Nu am inteles decat ca parintii tai vor ca tu sa construiesti o camera, ca bunica ta are nume de "cod" air si ca mama ta e bolnava straight face! Iti recomand preacuvioasa Gramatica ^^

| SentimenteColorate explică:

Funditele alea sunt doar din prosti ca voi

| mary_1175 a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai scris. ce s faci cu camera?