| KiddSimo a întrebat:

Bunabig grin am o camera foto Nikonhappyas vrea sa ma ajutati! nu stiu cum sa dau sa faca pozele dupa un anumit timp.eu sunt singura la parinti si as vrea sa`mi fac poze dar nu are cinelaughingde aceea as vrea sa stiu daca pot sa reglez din camera sa`mi faca pozele la un interval de timp:*mersi:*

1 răspuns:
| CupY a răspuns:

Cartea tehnică îți explică asta. Iar dacă nu o ai o cauți pe google. Nu exista produs fără carte tehnică. Succes!