| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.as vrea niste pareri, va rog. vreau sa merg 2 saptamani la o matusa, dar nu are internet. daca imi iau stick de exemplu de la vodafone ar merge? sau aveti voi alte idei? mentionez ca nu pentru downloadat ceva, strict pentru messenger.cum e cu stickurile cu internet? multumesc si scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

P stik mess-ul merge super dr netu` ca pl straight face
in fine. merita sa-ti iei unul.
eu am pe voda... nu e chiar asa grozav dar mergewinking

2 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Hmm depinde unde sta. La sat nu se prinde netu prea bine dar la oras e foarte ok.happy i-ati stickul, mai bine decat nimic!

| nicoll03 a răspuns:

Daca matusa ta sta la sat nu ai nici-o sansa pentru ca nu prinde semnalul...