| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa adresez acesta intrebare baietilor : voi cand va indragostiti de o fata,la ce fantezii va ganditi si ce simtiti atunci? fara critici, va rog! eu sunt tot un baiat si vreau sa stiu daca este in regula sa ma gandesc la asa ceva, am 15 ani, nu-mi reprosati sa ma ocup de carte,pentru ca ma ocup, ok!

Răspuns Câştigător
| theUnbounded a răspuns:

Salut engistaier, Eu cand ma indragostesc sau cands imi place de cineva doar la ea ma gandesc dar nu pentru ca arata bine sau ca as vrea sa o imbubitez, asa deoarece e singura cu personalitatewa care am vruto eu si de asta cand ma indragostesc incerc sa ma tin duap ea, sa ma bag in seama cu ea si hai sa fiu recunoscator am 13 ani si am avut 4 prietene si 1 a vrut chiar sa ne-o tragem dar am refuzat deoarece nu eram pregatit... Sper ca ti-am fost de folos happy