| BoBoLiNo92 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete... Ce simtiti voi cand faceti baietilor sex oral!? Ce placere aveti voi sa simtiti toata spaerma aia in gura!? Chiar va place asa ceva!? Faceti asta din dragoste sau faceti asta sa nu pierdeti o persoana iubita!? Srry de intrebarea asta dar ma tot macina si vreau sa stiu si eu ce ganditi voi de fapt.

12 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

@OchiVerzi92: iti dau un sfat, cand mai faci pe inteligentul, incearca macar sa vorbesc corect dpdv gramatical.

| Acvila a răspuns:

Are dreptate adrian.In primul rand, tu critici din prima, si probabil ai fi in al 9-lea cer daca prietena ta ti-ar face un blowjob, asta te asigur! Nu e nevoie sa isi dea drumul in gura ei, dar daca se intampla asta e; si nu inteleg ce ti se pare scarbos, pana la urma daca e igiena, restul e Ok.Intr-o relatie normala si stabila, nu iti poti permite sa ai inhibitii si trebuie sa incerci(dupa parerea mea)sa iti satisfaci din toate punctele de vedere partenerul/partenera.Si tipele care tot spun ca nu o vor face niciodata sunt niste ipocrite.Ar da orice ca tipul sa-i bage boticu' la savarina, dar sunt prea egoiste sa ii ofere aceeasi placere.In dragoste totul e pernis.Si totul depinde de conceptia fiecaruia.Eu una nu ma simt rau sa spun ca ii fac logodnicului meu oral.Pentru ca il iubesc, si iubesc fiecare parte a corpului sau.Nimic la el nu mi se pare scarbos. Sper ca te-am ajutat cu ceva...

| paramore a răspuns:

Daca ti-ar face si tie una at sa vezi ce multumit ai fiilaughing
nu ti-ai mai pune atatea intrebarilaughing

| BoBoLiNo92 explică:

Harciog vai mama ta... In viata trebuie sa te mai documentezi si sa stii ce gandesc si altii... Dar mintea ta este echivalent cu 0.

| adrian_3467 a răspuns:

Aiurea, este complet normal intr-o relatie stabila. Fa-ti tu o relatie si fa numai sex normal 1-2-3 ani fara sa adaugi diversificati in relatiile sexuale sa vedem daca nu-ti fug ochii dupa altele. Dpmdv partenerii unei relatii trebuiesc satisfacuti pe deplin altfel se uita in alta "gradina". Acum legat de subiect, cati dintre voi baieti/barbati sunt interesati de fiecare data cand faceti sex/dragoste sa aveti partenera satisfacuta pe deplin? Succes in gasirea solutiei : )

| sdfgsdf a răspuns:

Tu ce simti cand faci unei fete sex oral, cand dai cu limba pe unde sti ca... laughing

| Dania_7831 a răspuns:

Eu sunt fata si nu am facut asta niciodata si nici nu am de gand!

Mi se pare ceva foarte scarbos, foarte am spus! laughing

Pot sa pierd 100 de persoane iubite din acest motiv, dar tot nu o sa fac asta.winking

| Hathor a răspuns:

Depinde thinking Unele fac asta pentru ca pur si simplu isi iubesc iubitii si vor sa-i excite la maximlaughing si nu vor sa-l piarda dar daca uh nu oferi sex oral unei fete pai scuza-ma nici uh nu primesti laughing
Sau unele fac asta de placere laughing`Pur si simplu le place so suga(Lipsa de ocupatie) sau din obligatie...
aaa si cei cu intrebarea astasadCe placere aveti voi sa simtiti toata spaerma aia in gura!?) cu`i dq iar face placere sa stea cu sperma in gura? dar cred ca nu esti asa de nesimtit sa-ti da`i drumul in gura partenerei :-&
Eu una nu am fc asta pana acum si nu cred ca voi incerca prea curand dar niciodata sa nu spui niciodata...pa

| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Din moment ce "#ugi pla" e folosit ca injuratura banuiesc ca nu e ceva placut big grin totusi n-am incercat... dar era una de 14 ani care zicea ca a facut-o de vreo 15 ori thinking deci cred ca depinde de gusturiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu te gandesti si la placerea celui de langa tine.in pat nu poti fi egoist.mai ales daca si el iti face sex oral.
o fac din dragoste.
j app, nu e obligatoriu sa ejaculeze in gura partenerei.
si oriqm, daca ar face asta, nu ar trebui sa iti fie scarba.vine de la el.
daca iubesti o persoana, o iubesti si cu calitati si cu defecte.indiferent de substantele din corpul luitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu stiu daca fetele simt vreo placere din asta, sa ma duc sa intreb?

cred totusi ca parerile sunt impartite...

| ad3_2816 a răspuns:

Noi fetele mereu trebuie sa ii facem p plac la baieti si sa ii facem fericiti... dar ei pentru noi ce fac nu fac nimic, vor decat sex oral ata, dar ia sa pun si ei in locu nostru, poate unele fete fac asa dar mie mi se pare ceva scarbos