| Change a întrebat:

Aceasta intrebare as vrea sa o adresez baietilor. Voi va ganditi numai la sex cand sunteti cu o fata sau va pasa de ea(macar putin)?

3 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Eu cand sunt cu o fată imi pasă de ea laughing, nu mă gândesc doar la sex, as fii un profitor laughing. altii doar la sex se gandesc...

| Vooortex a răspuns:

Buna. Sincer mie imi pasa si de ea( macar putin big grin ), dar ma gandesc in acelasi timp ce ia-s face la o, pardon, mai multe partide de sex. :-> big grin

| PlaiCuBoi a răspuns:

1.Endley esti un agramat.
2.30% imi pasa, 70% prostioarehappy