| MirunaDakat a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa apelez la voi pentru o problema. Deci, acum cateva saptamani cand inca nu incepuse scoala, ieseam pe afara seara si stateam mai mult.De mult timp mie imi place de un baiat dintre cei cu care ieseam pe afara. Dar inainte ne ciondaneam etc. Spre uimirea mea, in seara aia eu eram pe banca si el in picioare. Apoi a venit pe banca si ne.am sarutat. Avand in vedere ca avea prietena. Vreo 2 saptamana am mai tinut. o asa, dupa care a inceput sa vina prietena lui pe afara.Si nu ne.am mai sarutat etc.Si de atunci numai cu ea a stat.Atunci am hotarat sa fac ceva: Mai e pe afara un baiat pe nume alex.Care in timpul in care eu stateam cu Bodi(celalat), murea de gelozie.Si,cand am vazut ca Bodi e atat de nesimtit m.am gandit sa ii rasp cu aceeasi moneda.Si intr. o seara eram pe banca cu Alex si m. a intrebat daca vr sa ma comb cu el.Si eu am zis ca da, in special ca sa auda Bodi.Am stat pe banca vreo 20 de minute cu alex, dupa care bodi s. a ridicat in picioare si i. a zis ca il bate lu` Alex daca se mai atinge vreodata de mine.La care prietena lui Bodi l. a intrebat ca de ce ii pasa lui de mine, etc. si a plecat. Da bodi nu a facut nimic ca sa o opreasca.Am obs de cateva zile ca nici nu mai vb cu ea.Cred ca s.au despartit. Daca e asa, oare Bodi ma place? Dar si Alex ma place.
Bine, ca eu pe Bodi il plac de f mlt timp, dar s. a cam dus acum...
Ce sa fac? HELP. Dau fundahappy.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mikaela a răspuns:

Eu zic sa iti dai sansa sa il cunosti si pe alex. Poate ca, cu timpul te va surprinde intr-un mod placut.In bodi nu poti sa ai baza, deoarece trebuie sa te gandesti si la posibilitatea ca te va lasa balta ca fosta.
I-a cea mai buna decizie pentru tine!happy

| alexuta4you a răspuns:

Decizia asta iti apartine tu sti de care iti place mai mult dar gandeste-te ca daca il alegi pe bodi ce iti garanteaza ca nu va face si cu tine ce a facut cu fosta prietena? Nu cred ca ai vrea sa fie cu tine si sa se sarute cu alta.bafta