| EduardPaul94 a întrebat:

as vrea sa-i spun unei fete ca simt ceva pentru ea(chiar simt). dar voi cum ziceti ca ar trebui s-o fac? pe net sau fata in fata? mentionez ca ea este mai rusinoasa din fire.

Răspuns Câştigător
| ghineanamaria a răspuns:

Uite.Cel mai bine e sa ii spui fata in fatahappy
Bravo tie ca ai sentimente.Nu multi sunt asahappySa fii asa si in continuarehappy. Cand ii spui ar trebui sa fiti singuri(daca zici ca e mai rusinoasa), sa fii cat mai dragut cu ea, sa ii spui si sa ii arati asta(sa te porti tandru)*fetelor le place sa se simta iubite*.

6 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna eduard
eu cred, dragul meu ca este mai bine fata in fata ca ea sa.si poata da seama ca nu o zici la misto.dar sfatul meu ar fi sa nu i.o spui as adintr.o data,,, mai intai vb cu ea asa ca 2 amici si apoi,dupa ce aveti o prietenie destul de puternica spune.i cat de mult ti la ea. spun asta pentru ca in general oamenii se grabesc sa fie cu cineva iainte sa cunoasca calumea persoana respectiva si de asta se despart atat de repede, din cauza faptului ca fiecare e diferit in felul lui, in schimb daca mai intai va cunoasteti foarte bine inainte de a avea o reletie si stiti ce ii place celuilalt si caum sa va comportati fara s ava raniti vei vedea ca totul va fi perfect.
sper sa ti cont de sfaturile mele pentru ca iti spun asta din propria experienta.multa bafta
puouci

| DeeaMarry a răspuns:

Fata in fata, normal!

| ionell1 a răspuns:

Deci,in primul rand as vrea sa te intreb ceva:cati ani ai? Apoi in nici un caz nu pe net,trebuie sa-i spui fata in fata,insa nu brusc! Trebuie prima data sa incerci sa-i arati indirect ca o placi,iar apoi cheam-o undeva la un suc, fara sa-ti fie rusine, primele 5 minute sunt mai grele apoi e ok! Si la localul unde mergeti la suc, prima data vorbeste cu ea un subiect general.De ex.,,ce tare ii faza cu ninsorile astea,dar pacat ca nu se inchide scoala" sau ceva de genu,iar apoi ii spui:,,uite eu vreau sa vorbesc cu tine ceva foarte important, de un timp tin foarte mult la tine, ma pregatesc de mult sa-ti spun"(lasi sa vorbeasca inima)" si sigur vei avea de la ea un raspuns care te va multumi! funda?tonguelaughing

| hartex100 a răspuns:

Deci te pot ajuta cu cea mai mare placare ca am trecut si eu prin asta, in fine sa trecem la subiect. Daca i'ai spune pe net si'ar face o parere de "Wow asta nu vrea sa stie toata lumea ca este cu mine " sau ceva de genu cel mai bine ar fi la scoala afara da sa fiti doar voi 2 DECI ASTA conteaza funda? puppy dog eyes

| otitzagabita a răspuns:

Eu zic ca este mai bine pe fata dar atunci sa ai spui cand nu este cu prietenele ei pentru ca se rusineaza si mai tare...Mult noroc!

| otitzagabita a răspuns:

Eu zic ca este mai bine pe fata dar atunci sa ai spui cand nu este cu prietenele ei pentru ca se rusineaza si mai tare.Mult noroc!