| Bella_1624 a întrebat:

as vrea sa ii fac o surpriza iubitului meu. Maine dimineata el vine la mine (l-am chemat sub pretextul ca sa ne uitam la filme impreuna) dar pentru ca avem toata casa pentru noi pana seara la 8 vreau sa ii fac o surpriza dar nu stiu ce, nu mai am ideisad. Plss HELP, dau fundita kiss

4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Pregateste un pranz romantic, fai un masaj de relaxare, harjoniti-va un pic, lasa totul sa decurga normal, nu intotdeauna trebuie sa-l surprinzi cu ceva. pur si simplu petreceti ziua impreuna si bucurati-va unul de altul.(cumpara-ti un desuu sexi, rosu, din dantela, sigur o sa-i placa )

| gabitza_6878 a răspuns:

Pune pe tine o lenjerie belea, fa-i un masaj cu ulei aromat ( levantica / ylang-ylang) si da-i bataie!laughing
nu uita de prezervativ
good luck

| Creatza_4434 a răspuns:

Parerea mea... un masaj(tuturor ne place asta). take carewinking

| Bella_1624 explică:

Eu ma refer la tema "PAT" si big grin "SEX" sa pregatesc cumva casa sau sa ma imbrac cu ceva sexythinking sau un striptis...