| anamaria0974 a întrebat:

TPU! Vine ziua prietenei mele si sunt in pana de idei... va rog mult mult sa imi dati si mie cateva idei legate de cadouri, surpriza... sau surprize pur si simplu de facut prietenei mele cea mai buna.

Prietena mea este minunata, plina de idei si cu o imaginatie de invidiat. Ca atare adora surprizele si ea la randul ei, face surprize minunate prietenilor ei. Tocmai de aceea nu as vrea sa ii iau doar un banal cadou, as vrea sa ii fac si eu o surpriza. Numai ca eu stau cam prost la capitolul imaginatie. sad Multumesc!

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Bratara, lantic, cercei, inel, buchet flori, cutie de ciocolata....mai vrei? Un pachet de relaxare la spa, abonament la aerobic...

| neutrino a răspuns:

Un lantic din aur, cu medalion si eventual cercei, impreuna cu un buchet mare cu florile ei preferate.

| Laura78 a răspuns:

Niste bijuterii, un buchet de flori sau sa faceti o activitate impreuna

| Eduardmavdrodin a răspuns:

Un cadou mai simplu...Care să fie ceva special care reiese din întâmplările voastre sau ce îi place..Sau un fel de rama cu poze cu voi