| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ii intreb pe baieti : de ce le plac fetele cu fundul mare si de ce nu le plac si pe cele cu fundul mic (practic:obisnuit ), adica de ce conteaza asta?

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cine te-a mințit? Majoritatea preferă femeile cu un fund mic și bine definit. Nu mare ca o pleașcă

| boylivgume a răspuns (pentru Azµre):

Eu nu prea am observat asta, majoritatea baietilor (care arata cat de cat bine) isi fac prietene doar cu fundul mare! e ciudat, asta chiar poate fi o placere trupeasca?

| HueyFreeman a răspuns (pentru boylivgume):

Cocalarism draga. Traim intr-o tara de melteni, nu te poti astepta ca toti cocalarii sa stie ce e frumos cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instinctul din ei.

| boylivgume a răspuns:

Este scarbos intr-adevar, dar, ca de obicei, eu nu inteleg baietii! laughing

| Azµre a răspuns (pentru boylivgume):

E complicat laughing adevărul ăsta e...

| IREros a răspuns:

Pai tu ai pus intrebarea gresit. Imi plac amandouabig grin doar ca alea mai maricele imi plac mai mult. Nu stiu sincer de ce, insa asta nu e nici intr-un caz un standard in a alege o fata ca partenera. Normal ca primeaza personalitatea, fizicul conteaza mai putin, atat timp cat e decent (adica nu 100 kg dar nici 40 clar).

| DjNZone a răspuns:

Hmmthinking nici chiar cu fundul prea mare ce WTF doar nu iei un babuin
Iti zic ca si baiat :
- Cand ai o Prietena cu fundul,, mare"
1. o poti apuca mai fine de el
2. alti prieteni sunt invidiosi
3. daca e sa o **** stiti voi ce e mai frumos asa

| Ursfelix a răspuns:

Stii de ce leplac fetele cu fundul mare ca sa vie bune la pat adica sa faca sex mai bine

| serhy a răspuns:

Nu stiu cum altii dar mie de exemplu imi plac fetele de toate tipurile. Dar gandeste-te si singura de ce la toti le plac masinile tunate? Si luxose?