| optional a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu niste raspunsuri.Mie imi place de o fata si suntem foarte apropiati, si nu stiu sa sa ii spun ca vreau sa fim impreuna.Multumesc

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cumpara-i o lesa, o botnita si stii ce sa faci!

| MadRaven a răspuns:

Spune-i pur si simplu! daca si ea te place, o sa aveti o relatie.
Daca nu, nu si gata!
Daca ju o faci o sa te intrebi mereu cum ar fi fost daca ai fi intrebato
Baftă!

| AndreiBolos a răspuns:

Nu o intrebi daca vrea sa fie cu tine. NICIODATA! Va veni de la sine treaba, un pipic mai special, o atingere si asta e tot.

| TCristi a răspuns:

Incearca sa petreci cat mai mult timp cu ea, astfel ii arati ca tie chiar iti place compania ei. Nu vorbi cu ea doar pe mess, vorbeste cu ea si prin mesaje, incearca sa vorbesti cu ea si la telefon. Cel mai importan e sa iesi si cu ea afara, chiar daca e doar o plimbare amicala, daca ai reusi sa iesi doar tu cu ea afara ar fi ideal, poti sa o conduci acasa dupa ce mergeti impreuna cu preitenii, incearca sa iti gasesti ocazii sa ramaneti singuri, si atunci cand o sa simti ca e momentu potrivit o sa o intrebi. Daca ai noroc s-ar putea sa te intrebe ea prima. Bafta!

| OvidiuCR7 a răspuns:

Timp de o saptamana tine-o in suspans, vorbeste cu ea in fiecare seara pe mess mai alea pentru ca acolo esti mai sigur pe tine. Gaseste tot felul de subiecte dar mai ales intr-una dintre seri fa cumva sa ajungi in punctul in care va trimiteti unul altuia melodii si tu trimite-i numai din astea de dragoste ca pana la urma sa banuiasca ea ceva. Si dupa aia pur si simplu cere-i prietenia (dar nu pe mess) dar fa-o intr-un mod mai special...bafta.winking. (•,•)

| optional explică:

Multumesc celor care au raspuns