| AlexandruAndrei442 a întrebat:

Imi place de o fata si vreau sa-i spun, dar nu stiu cum. Sigur ca nu o s-o fac pe facebook ca e banal. Asi vrea sa-i spun față in față. Cum i-as putea spune? Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si daca ii spui ca o placi, ce te-ai astepta sa se intample? Eu nu cred ca o dai pe spate.
Acorda-i atentie in primul rand, da-i de inteles prin gesturi, ca iti place de ea. Daca te duci si ii spui pur si simplu, o sa reactioneze respingator, ca nu s-a gandit la tine ca la un posibil 'gagiu'.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa iti faci cont fake pe ask si s-o injuri de toti mortii, atunci sa vezi ce te va iubi!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Atentie, intr-un moment mai sentimental arunci bomba. Daca face poc, e bine. Daca ingheata, inseamna ca nu e interesata.