| axel007 a întrebat:

as vrea sa merg la o facultate in Londra, puteti sa i-mi spuneti de ce acte as avea nevoie si mai precis ce teste trebuie sa dau. Ar fi super sa primesc un raspuns de la cineva avizat sau care a fost la facultate in Anglia. Multumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Dupa bac daca iei media generala 8, 5 sau peste apar niste expozitii in capitala cred unde mergi si iti spun belgia, franta, regatul unit unde vrei tu si zici da acolo iar aia iti spun cu bursa care o primesti ori iti mai da ei ceva sau te vor ajuta parintii si pleci.