| Denisa22 a întrebat:

Eu am terminat liceul si as vrea sa caut o facultate in Londra sau Anglia.Ma puteti ajuta sa vrea sa dau la arte, regizor ca am multe ideei, designer ca desenez bine, la actorie am pricep si la cantat, ce facultate imi recomandati, dar sa fie in Londra sau Anglia?

Răspuns Câştigător
| Tr3iii a răspuns:

Eu iti recomand Birkbeck University pentru part time study sau Open University unde mergi doar la examene. cele 2 sunt cele mai bune daca muncesti full time. la Birkbeck orele sunt de la 6 la 9, 2 sau 3 zile pe saptamana. preturile difera, uita-te pe pagina lor. fundita/?

3 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| AoBo a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca si tine; si eu vreau sa plec in anglia si sa incerc la arte sau med. O simpla curiozitate: esti cumva varsator?

| Denisa22 explică:

Nu eu sunt in zodia leu si mersi pentru raspunsuri