| H3llB0yOn3 a întrebat:

As vrea sa'mi dati si mie niste sfaturi despre timiditate si fete. Cand incerc sa vorbesc cu prietena mea ma blochez pur si simplu nu mai am nimic in minte si inainte sa vorbesc cu ea imi repet in minte dar degeaba... si daca nu vorbesc eu nici ea nu mai spune nimic. crying funda >8=

Răspuns Câştigător
| ReDMaN12 a răspuns:

Daca vrei vorbiti despre hobbyurile ei sau ale tale, ori despre un film pe care l-ati vazut amandoi, ori despre cineva....conteaza doar sa discuti si sa nu te blochezi(astfel isi va da seama ca nu poti sa vb cu ea si o sa te lase)...O zi bunawave

1 răspuns:
| SunGoesDown a răspuns:

Daca sunteti iubiti, sau doar prieteni (si stii ca si ea te place), cand sunteti singuri, PUP-O. Pierzi sanse ue laughing
P.S: Da, sunt fata, si faza asta mi-a facut-o si mie un tip.