| Thhe a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa.Este foarte dragut si el nu stiu daca ma place.In fiecare noapte atunci cand ma gandesc ca el crede despre mine ca sunt urata, il visez ca zice ca sunt de treaba.Eu nu prea ma gandesc la el, foarte rar se intampla.Chestia ciudata este ca o noapte il visez ca ii place de mine si ca vrea sa fie cu mine si o noapte nu il mai visez, apoi il visez din nou! deci din 2 in 2 zile il visez.Nu stiu ce sa cred. Voi ce credeti ca inseamna toate visele acestea? Dau funda! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Andreww a răspuns:

Il visezi pentru ca il placi foarte mult si chiar iti doresti sa fi cu el big grin nu stiu, incearca sa te apropii mai mult de el sa aflii daca te place sau nu happy bafta big grin

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Insemana ca el e foaret des in mintea ta, in vis creierul iti transmite mesajul pe acre tu ti l-ai dori sa-l primesti; cu tien are legatura visul, nu cu el.

| TeQui a răspuns:

Inseamna ca te gandesti mult la el.

| Thhe explică (pentru TeQui):

Nu ma gandesc mult la el.nu stiu cum sa va explic
Il visez chiar daca nu ma gandesc la el!
E foarte ciudat sad