| Timeea_Sheyla_1993 a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre perechile care apoi raman amici pentru ca nu a fost sa fie....si el incepe o relatie dupa 3 saptamani de la despartire dar dupa ce are o noua relatie ii cere fostei niste poze cu ei 2, in vacanta de Craciun intreaba prietenii ce mai face fosta, in februarie isi aminteste ca a uitat de ziua ei si apoi cum era cand erau impreuna... sa zica ca a fost "de **** ca el a trebuit sa plece la Cluj", pentru ca el nu avea posibilitati financiare sa faca naveta asa des.Sa intrebe daca ea a mai zis ceva de el. Si cand o vede din intamplare, ea era cu sora-sa pe care bineinteles o cunoaste. Sa le salute pe amandoua, sa stea in povesti cu amandoua dar pe fosta a imbratisat-o si cand a vazut_o si cand trebuia sa plece. Merci mult.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e tineretul cu mintea cruda, inca nu i s-a ars.

| T0T a răspuns:

Mi se pare o prostie și multă imaturitate în toată treaba asta și desigur 0 dragoste.