| Em40 a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot sa ma inalt? scuzati de categorie

9 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

Nu ai cum...am testat eu toate jmekeriile basket tractiuni toate alea de la 14 ani.Acu am 16 ani jumate si nu am crescut un milimetru de atunci. Oricum nu sunt scund am aproape 1.8m.Tata are 1.84 si vroiam sa il ajung, poate, nu stiu, inca mai sunt sanse. Daca vrea corpul sa creasca creste indiferent ca stai atarnata toata ziua de o bara sau nu.

| yourfriend111 a răspuns:

Inot, tractiuni...
Dar in cea mai amre masura tine de genetica. Nu poti fi inalta cu nici un sport daca parinti tai sunt scunzi.

| valentingb a răspuns:

Simplu,basket,volei.Astea.In general orice sport cu minge, daca trebuie dusa in maini.

Răspuns utilizator avertizat
| george232323 a răspuns:

Dormi mai mult.

| RemusAndrei a răspuns:

Mananca Danoninowinking la mine a mers. Am 15 ani si am 1.90 m

| Didiiiii a răspuns:

Incearca basket... Eu asa am facut si m-am inaltatwinking

| 3kCoMs a răspuns:

Daca vrei sa te inalti du-te la cursuri de inot si o sa te inalti cu siguranta, am facut si eu si m-am inaltat.