| lorena283 a întrebat:

BUNA TPU! As vrea sa va intreb cum as putea sa-i arat unui baiat ca-l plac?

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Nu trebuie sa ai spui neaparat ca il placi... uneori este de ajuns sa poti exprima asta cu o singura privire.Cu siguranta isi va da seama.Sau mai poti sa iesi cu el la un suc ca sa vorbiti de altceva si usor usor se ajunge si la ce te intereseaza pe tine.Numai ca in al doilea caz daca te refuza nu cred ca te-ai simti ok asa ca eu zi sa mergi pe prima varianta si las-l pe el sa vina la tine. Daca si el te place cu siguranta o sa vina.

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Întrebarea asta, a mai fost pusă de multe ori anterior. Vezi ce au răspuns la aceiași întrebare! Îi spui direct asta!

| NoMoreTimeForLove a răspuns:

In primul rand poartate frumos cu el, zambestei, vorbestei...si restul vine de la sine