| Ana1018 a întrebat:

am si eu o intrebare. Ce as putea sa intreb sau despre ce as putea sa vorbesc cu un baiat pe care il plac? Nu as vrea sa afle ca il plac dar totusi as vrea sa ma considere draguta, deci ca ma fac?

Răspuns Câştigător
| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai te duci la el,il saluti,il intrebi ce face,ce a facut in weekend,ce vrea sa faca in weekend,sa vorbiti despre profesori,colegi, scoala, teme, etc. Sa il ajuti daca are nevoie de ceva, sa il rogi sa te ajute si el pe tine...Mult noroc! happy

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dar...chiar ești drăguță?

| R0R0 a răspuns:

Despre pasiunile pe care le aveti in comun.
Sper ca iti place fotbalul si joci LOL.