| ßℓøηdåcцмιηтє15 a întrebat:

As vrea sa va intreb : As putea sa ma bag cu un baiat, desi nu il plac, doar pentru a-l face pe cel care il plac gelos?
Multumesc anticipat!:*
Dau funda si vot!
Si va rog : Fara jignituri la adresa mea!
P. S.

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

S-ar putea ca in loc sa il faci gelos sa il indepartezi mai mult de tine! funda?

4 răspunsuri:
| miranda a răspuns:

Da, de ce nu? Nu e o idee rea. Asa am facut si eu o data; dupa ce m-am combinat cu baiatul ala, cel de care imi placea era foarte gelos. Si dupa ce m-am despartit de el atunci imediat a vrut sa fie cu mine. Incearca, poate merge si la tine. Nu pierzi nimic.Pa!:*

| MicutzaaPooh a răspuns:

Da.poti.:-s

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Am incercat si eu dar nu prea mi-a iesit. apropo se zice "jigniri" nu "jignituri"

| ana25 a răspuns:

Ai putea, doar sa nu se supere prea tare cel pe care il placi.Plus cel pe care nu il placi s-ar putea indragosti de tine.