| Cam3lya a întrebat:

TPU, as vrea si eu sa stiu un lucru de aceea o sa va zic povestea mea de dragoste si sper sa nu va plictiseasca si sa imi puteti da un sfat incurajatorhappy. Deci totul a inceput in luna august 2010, eu aveam un prieten(iubit) pe N iar acesta avea un amic pe C el are 17 ani, iar eu 14, dar m-am despartit de N, apoi m-am indragostit de C la care tin mult, prima data am fost cu C in septembrie, dar el m'a inselat cu sora celui mai bun prieten al sau si cu prietena ei, apoi mi-a dat papucii din cauza ca nu il lasam sa bea cat vroia el deoarece imi era frica sa nu ma insele ca el cand e beat iubeste toate fetele, apoi el a mai avut o prietena de atunci, si la mine se uita ca la o fraiera asta ma durea cel mai tare, apoi intr'o seara mi-a cerut sa ne impacam iar eu am zis ca nu in nici intr'un caz si luandu'l asa ca si cum ar glumi, apoi mi-a zis ca el are prietena si ca nu vrea sa se impace cu mine doar ca m'a incercat sa vada ce zic, intr'o seara pe la ora 12 intra pe mine pe mess si imi zice ca ii pare sincer rau de tot, ca ar da oricat sa ne impacam si etc, eu am tot zis ca nu si asta a durat 4 zile, apoi mi s-a facut mila de el si l'am iertat impacandu'ma cu el, a treia seara de Craciun in club mi-a dat telefonul lui si acolo am vazut ca a trimis un sms unei prietene de'a mea zicand"I love u beautiful girl:X:X:X:*:*:*:*"am ramas muta si nu i'am zis nimic, apoi am vazut ca trimite sms si fostei lui prietene si scria"Buna dimineata, cmf? te'ai trezit frumoasa? pup" si mai multe trimise fostei lui prietene tot gen din ala, at m-am enervat si i'am dat telul apoi mi-am luat haina, geanta si am plecat acasa, el venind dupa mine ca ce am si etc, si i'am zis de sms'uri, a zis ca a fost beat si etc, iar acum de cate ori vrea sa iasa cu prietenii mi'e frica sa il las sa mearga pentru ca poate ma inseala, sunt la aceeasi scoala cu el in fiecare pauza sta cu mine, mergem impreuna acasa, a venit de vreo 4 ori la mine, imi cunoaste parintii, si de multe ori cand ne certam el venea inapoi cu scuze si sa il iert, acum diseara vrea sa mearga cu un prieten sa bea o bere 2, eu nu stiu ce sa fac, dk nu il las ne certam, iar dk il las eu ma supar si iar ne certam, ce as putea face? si el oare chiar ma iubeste? dau fundita pentru cel mai bun raspuns, thx:*

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ce poveste incurcata I don't want to see [a a trimis un sms unei prietene de'a mea zicand"I love u beautiful girl:X:X:X:*:*:*:*"am ramas muta si nu i'am zis nimic, apoi am vazut ca trimite sms si fostei lui prietene si scria"Buna dimineata, cmf? te'ai trezit frumoasa? pup" si mai multe trimise fostei lui prietene tot gen din ala"] Aww nici cand esti beat nu poti scrie bine si corect laughing) Nu cred ca le-a tr cand era beat rolling on the floor
Poi daca nu il lasi sa bee va certati daca nu il lasi sa mearga la prieteni etc iar va certati thinking
Hmm daca ar tine cu adevarat la tine nu ar mai bea de dragul tau.si de placat cu pr pe nu stiu unde il poti lasa big grin Are si el dreptu lui ca el nu`ti impune sa te machiezi sau altcevahee hee
Sa`ti dau un exemplutonguereitenuyl meu fuma...si eu nu suport fumul de tigara si l`am rugat sa se lasehee hee Si cum sunt eu mai nesigura il tot intrebam daca s-a lasat si daca fumeaza etchee hee [totusi e spre binele lui] si intr-o zi m`a intrebat tata ca l-a vazut fumand in accea zi impreuna cu un amic.si ma suparasem foarte tare pe elhee hee apoii am vb cu el pe mess si l`am intr daca e adevarat si el s[unandu`mi ca nici nu a iesit afara din casa laughing]

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

El are 17 ani.bea mult, umbla dupa altele. tu ai 14 si cam nicio putee sa ii impui lui reguli.
sincer nu vad niciun viiotr relatiei voastre.viitor scurt ma refer.nu vad dect ca tu o sa suferi, ca il consideri o propietate a ta, si el nu gandeste deloc asa. ii place viata.
eu zic...pauza.cel putin un timp.

| aniriiiiii a răspuns:

Pff... observ ca ii cam place sa bea. Spune`i ca daca nu se va lasa de acest viciu intre voi nu poate fi mare lucru, ca daca pleaca cu baietii si bea u esti ineicrezatoare[si pe buna dreptate, pentru ca te a inselat de atatea ori]. Pune`i si u conditii, ai demnitate nu te mia lasa inselata.Il iubesti... bun dar el vede lucrul asta si profita se gandeste ca orice ar face tu il ierti.

Bafta multa :*

| AndaWest a răspuns:

Imi pare rau sa iti dau o veste proasta:te ia de fraiera!
si partea si mai proasta e ca ink nu te-ai prins... daca el se comporta asa de unde poti sti u cf el cand iese? sau mai ales cand bea...de omul betiv sa fugi cat poti, asculta-ma pe minewinkingda-i vant pn nu incepe cu santaje de genul ''daca nu te culci cu mine ma imbat si merg la alta''. ca el oricum se ducethinking

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Clar! Eu zic sa o termini cu el, tu esti minora, el face 18 ani plus de asta ii place sa bea, spune-i ca daca nu renunta la bautura, o v-a termina cu tine.Sa nu faci prostia sa te culci cu el.
succes:*

| amc a răspuns:

Pff...
dupa cele spuse este un mitocan, adica totusi te foloseste, stie ca tu ti foarte mult la el si asta e un avantaj pentru el.Impuneti si tu punctul de vedere, adica mai inselat, gata sa termiant.sa zicem ca l-ai iertat o data, a doua oara, dar ce naiba si a treia? Eu zic sal lasi si sa gasesti unu mai serios.winking

| Tpu26 a răspuns:

Te iubeste enrom de aia te insala!

| florinflo200 a răspuns:

Cu sigurata nu stie ce insemna iubire, daca vrea saplece la bere lasa-l ca e barbat oricum merge, dar sunie ca si tu te duci la o salade fitnes in timpu ala sa vezi ce zice, cand vine spune-i ce antrenor beton este la sala si povestestei cum te-ai antrenat, daca il vezi ca pune mai multe intrebari atunci e gelos si te iubeste, daca nu gaseste pe altcineva a nu-i singuu de pe lume. te pup florinflo200