| TeoPentrucavreau a întrebat:

happy. As vrea si eu un sfat de la baietii.ce ar trebui sa fac ca sa atrag atentia unui baiat?big grin

Răspuns Câştigător
| tsunami11 a răspuns:

Ca s-a atragi atentia unui baiat ar trebui sa-l faci s-a creada ca esti o persoana cu care poate vorbi si nu se plictiseste si nu in ultimul rand s-a fii si draguta.O seara buna. Funda?

8 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Buna.
Sa fii tu insuti.

Pa, pa.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa ii arati sanii, efect garantat si experimentat si dovedit!

| unknownn a răspuns:

Te imbraci secsy.

| neutrino a răspuns:

Pentru inceput este suficient sa nu fii foarte urata dar sa fii cat de cat inteligenta. De facut nu trebuie sa faci nimic, el trebuie sa faca, cu acordul tau.

| Larisssaa a răspuns:

Simplitatea şi bunătatea ta.

| christianlaroka a răspuns:

Sa fi tu insuti, cat mai normala

| Ђαнτuk a răspuns:

Ca sa atragi atentia unui baiat nu este de ajuns sa fii draguta si sa te imbraci la moda da desigur acestea la fel sunt niste calitati de apreciere a unei persoane dar cu siguranta ca sa-i placi unui baiat trebuie sa ai un suflet foarte mare sa te comporti adecvat si frumos cu cei din jur nu doar cu el. da fii tu insuti sa nu vrei sa pari ceea ce nu esti.
sper ca te-am ajutat
cu mare placere Bantik papa :*

| Ade29 a răspuns:

Incearca sa fi tu, sa zambesti mult si sa fi sociabila cu toata lumea! Nu numai cu el, asa va crede ca vei fi dispusa sa faci orice pentru el.