| Chachi913 a întrebat:

As vrea un răspuns urgent. Aseară mi-a fost super rău. Am făcut febra, ma durea capul îngrozitor, eram și deranjata la burta. A trebuit sa iau un ibuprofen ca sa mi treacă febra, dar n a trecut. Și am mai luat o aspirina. Acum simt ca ma doare burta destul de tare și sunt 100% ca voi avea un scaun apos. Am uitat sa Menționez ca iau AC. La iau la ora 15:00. Dacă am acum un scaun apos, apos, ar trebui sa mi fac griji in legătura cu protecția!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai indicat sfat intr-o asemenea situatie este cel de a te prezenta cat mai repede la medicul de familie fiindca el este cel care poate stabili daca este nevoie sa fii consultata de un medic gastro-enterolog. Multa sanatate!

| Necunoscut112 a răspuns:

Din câte ştiu, in cazul diareei, eficacitatea anticonceptionalelor scade.

| Sarina a răspuns:

Mai bine fugi la medic si el iti va prescrie medicamentu perfect

| Lalu_Maria-Alexandra_1988 a răspuns:

Ar trebuii sa te consulti cu un medic.NU mai lua pastile de capul tau.