| AleeePunct a întrebat:

Buna >: ..deci dimineata eram ok, acum spre seara ma simt foarte rau, ma doare gatul ingrozitor, am febra 39, nasul infundat si ma doare capul sad..Maine am scoala dimineata, ce recomandati ca sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnnielaIoana a răspuns:

N-o sa-ti treaca peste noapte, dar poti lua trachisan pentru gat este foarte bun.Pentru raceala poti lua aspirin cu vitamina c.In plus bea ceaiuri calde cu lamaie.