| asdf123456123456 a întrebat:

aseara prietenul meu a venit pe la mine beat crita de manga si si'a facut de cap cu aluatul meu. a introdus degetul mic in el. eu i-am spus nu nu si nu si pana la urma l-am dat afara din bloc. intrebarea mea este cum ii voi raspunde mamei cand ma va intreba de sosul de rosii de pe canapea alba din sufragerie. mentionez ca eram virgina.

Răspuns Câştigător
| Ukka96 a răspuns:

Omg...laughing)spune-i k faceai pizza si tia sunat telefonul( acesta fiind pe canapea), iar tu fara sa iti dai seama ai patatolaughing) nu stiu...

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ce credeai ca se intampla daca il bagi pe gagicatu beat crita la tine in casa?
sa inteleg ca tu vrei acum sfaturi ce sa ii spui mamei tale in nici un caz ce s-a intampalat de ti-a curs atat sange nu?

| denismaria92 a răspuns:

Ce caterinca ma rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faceai pizza

| JunNnkie a răspuns:

Faceai sos de rosii cu masina de tocat in sufragerie sau unde erailaughing

| freehugs916 a răspuns:

Sincer laughing)) e foarte amuzant laughing spune-i ca te-ai taiat la mana si ti-a curs mult sange si pu undeva pe mana puneti un bandaj... si... ma rog.laughing) mai inventezi uh ceva