| pinkfabysh a întrebat:

Astazi am facut sex neprotejat cu prietenul meu.A spus ca nu a ejaculat inauntru si stiu asta.Nu imi e frica de bts-uri dar am o alta intrebare...Acel lichid ce se scurge de la el, ma poate lasa insarcinata?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA, DA DA! Poti ramane, pentru ca acle lichid preejaculator, contine cateva zeci de milioane de mici omuleti!
Degeaba "spune el ca nu a ejaculat" pentru ca acele 2-3 picaturi vin incet, "parsiv" si NU SE SIMT! decat daca pui mana acolo! Dece faceti fara prezervativ?! Nu ti-e frica de boli, spui, dar stii ca suntem pe locul RUSINOS 1, in Europa, la numarul de MAME MINORE, din aceste cauze?!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Uite si dovada a ceea ce ti-am scris ieri!

http://www.9am.ro/......inore.html

| Ririru a răspuns:

Da, contine spermatozoizi. Se numeste Lichid preejacular si da, te poate lasa insarcinata.
Sanse sa ramai insarcinata sunt, dar destul de slabe.

Data viitoare folosesti un prezervativ, stiu ca uneori te lasi dusa de "dorinta", dar e mai bine decat sa stai o luna, doua, cu stres!

| yeuly a răspuns (pentru Ririru):

Sau lichid seminal ceva de genu

| znstr a răspuns:

De la acel lichid preejaculator sunt sanse minime sa ramai insarcinata, insa o sansa mica acolo tot e, fiinda si acel lichid contine spermatozoizi. Cel mai sigur, peste 2 saptamani maxim fa un test de sarcina (Ca sa fie rezultatul mai precis), si vei vedea atunci. Mai bine data viitoare cand o faceti, folositi si prezervativul, ca sa stati fara griji. Pupici!

| deNN1996 a răspuns:

Da,e sperma. Daca s-a scurs in tine poti ramene insarcinata dar daca nu s-a scurs in tine, nu prea cred sa ramai insarcinata!

| pinkfabysh explică:

Am facut astazi testul de sarcina si a iesit negativ.Nu cred ca sunt probleme

| Ririru a răspuns (pentru pinkfabysh):

Testul ca sa iasa corect trebuie facut la 21 de zile dupa contactul neprotejat! Sper si eu ca nu e nimic! happy