| adina_6125 a întrebat:

Buna TPU:-*Astazi am vorbit cu baiatul din intrebarile precedente si mi-am cerut scuze pentru cum m-am purtat ieri si i-am spus ca chiar daca ma doare voi accepta decizia pe care a luat-o el.Va rog cititi aceste intrebari pe care tot eu le-am postat tot despre acelasi baiat:

http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/buna-tuturor-am-iarasi -o-problema-si-m-am-gandit-sa-apelez-la-voi-sunt-super-n ervoasa-si-nu-stiu-ce-sa-mai-fac-este-un_1/

http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/buna-TPU-am-vorbit-ase ara-cu-baiatul-din-ultima-mea-intrebare-si-i-am-spus-ca- il-plac-mult-si-l-am-intrebat-daca-vrea-sa/

Chiar vreau sa fiu cu el=((. Ce sa fac ca sa ii arat ca eu chiar tin la el si ca imi doresc foarte mult sa fim impreuna? Ce credeti despre povestea mea si ce credeti ca ar trebui sa fac si sa ii spun? FUNDA:d

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Degeaba vrei tu sa fii cu el. Daca el nu vrea la ce il stresezi. Gandeste-te invers. Daca un baiat obsedat pana peste cap de dine (asa cum esti tu de baiatul acesta) te-ar bate la cap zilnic si ti-ar spune ca te place si ti-ar face declaratii, etc, iar tu nu il placi deloc, il dezgusti automat nu doresti sa fii cu el. Desi el e mort dupa tine. Asa esti tu slaba de inger obsedata dupa un baiat care nu te place. Si apropo, mai du-te la scoala, stai foarte prost la capitolul gramatica.