| adina_6125 a întrebat:

Buna TPU:-*Astazi am vorbit cu baiatul din intrebarile precedente si mi-am cerut scuze pentru cum m-am purtat ieri si i-am spus ca chiar daca ma doare voi accepta decizia pe care a luat-o el.Va rog cititi aceste intrebari pe care tot eu le-am postat tot despre acelasi baiat:

http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/buna-tuturor-am-iarasi -o-problema-si-m-am-gandit-sa-apelez-la-voi-sunt-super-n ervoasa-si-nu-stiu-ce-sa-mai-fac-este-un_1/

http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/buna-TPU-am-vorbit-ase ara-cu-baiatul-din-ultima-mea-intrebare-si-i-am-spus-ca- il-plac-mult-si-l-am-intrebat-daca-vrea-sa/

Chiar vreau sa fiu cu el=((. Ce sa fac ca sa ii arat ca eu chiar tin la el si ca imi doresc foasrte mult sa fim impreuna? Ce credeti despre povestea mea si ce credeti ca ar trebui sa fac si sa ii spun? FUNDA:d

1 răspuns:
| Delete a răspuns:

Pentru a demostra unui baiat ca il iubesti cu adevarat trebuie sa te culci cu el si el dupa aia o sa te iubeasca mult, dar atentie, acest sfat nu e bun pentru fetele mai mici de 15-16 ani