| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......cu-niste/. va rog sa cititi si dati-mi si mie un sfat. cum trebuia sa ma comport cu cel pe care il plac? e bine ca nu am vorbit cu el?

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

E imposibil sa nu fi schimbat macar 2 vorbe intre voi.
ai idul lui de mess? numarul de telefon? baga-te mai mult in seama cu el, imbratiseaza-l cand nu se asteapta, de ex. daca 2 persoana care se plac nu pot incepe o relatie. atunci ce sa mai zicem de cei care nu stiu daca sunt placuti sau nu laughing