| adina_6125 a întrebat:

Buna TPU.astazi am vorbit cu prietenul meu. l-am sunat si i-am spus uite toata lumea a aflat si imi pare rau(nimeni nu stie ca suntem impreuna in afara de 2 prieteni pana acum 1 saptamana). el u s-a suparat a spus nu-i nimic. apoi i-am spus uite daca nu o sa te schimbi pentru ca nu imi place cum te porti cu mine(suntem de 2 saptamani impreuna si nici nu m-a sarutat, nici macar pe obraz nu ma pupat) si daca asta o sa continue eu zic sa ne despartim. l-am intrebat deci spune c o sa se intample? si el a spus ca o sa vezi maine la scoala. ce credeti ca vrea sa faca?

PS:nu cred ca e atat de important sa ne sarutam.nu sunt genul ala de fata.eu doar vreau sa imi arate mai multa afectiune pentru ca nu imi place cum se poarta.stiu ca tine la mine dar vreau sa imi si arate

4 răspunsuri:
| ReeaAndreea a răspuns:

Adina sa ne spui si noua ce s-a intamplat :devil) eu cred ca vrea sa te sarutewinking sau poate sa faca un gest dragut prin care sa iti demonstreze ca te place. bafta oricumwinking:*>big grin

| Crina_8634 a răspuns:

Asteapt-o pe Mama Omida sa vezi ce-ti raspunde. De unde vrei sa stim noi ce vrea el sa faca? Ai sa vezi maine la scoala!

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Cred ca e foarte timid, de aceea nici nu te-a sarutat. Poate maine te saruta, cine stiewinking Bafta si fericire alaturi de persoana pe care o placi happy

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Chestia asta (ti.o spun... fara suparare acum nici nu.l cunosc) ca e provocare si alte chestii(adica stii tu baietii...)sau ii e rusine cu tine big grin acum nu pot sa zic eu dar asta cred