| niggerswiggers a întrebat:

astazi cand m-am masturbat (baiat) mi-a iesit o sperma forte groase cam ca albusul de oua dupa ce e batut cu mixerul foarte consistent.De ce? Pentru ca in datile trecute mi-a iesit numai lichid si usor lipicioasa depinde de cat de excitation sunt?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de cît timp nu ai mai facut si se acumuleaza spermă acolo si normal ca daca o faci rar la o saptamana scoti cantitate mai mare decat daca o faci zilnic sau de mai multe ori pe zi, se epuizeaza mai repede si numai curge nici mult si nici gros, curge un lichid ca apa.

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza ca nu te-ai masturbat de multa vreme și este veche.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Asa ceva a patit si fostul meu prieten.a stat cam 5 zile fara sa facem nimic si cand am facut la fel cum ai ejaculat si tu a fost si la el...eu zic stai linistit ca nu e nimic rau...incearca sa ejaculezi in cateva zile consecutive sau de mai multe ori pe zi, sunt sigura ca nu mai e la fel de consistenta.