| George111111111111 a întrebat:

Astăzi m-am masturbat de 2 ori. A doua oara mi s-au făcut niște spume în capul penisului. Ce înseamnă asta?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca exista prea mult lichid preejaculator si frecare se efectueaza cu prea mare viteza, intr-un ritm... mult prea alert. laughing

| Crackman a răspuns:

Înseamnă că îți turbeaza penisu și seara spiridușul homo o să-l fure.

| GouDidodino a răspuns:

I-ai dat in cap ca disprețul. Vezi ca o sa ti se micșoreaze vanata, trebuie sa tragi doar spre față