| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:* ati avut vreodata doua relatii in acelasi timp? ma refer sa aveti un iubit,si apoi sa intalniti pe cineva cu care vb si de aici sa va atasati unul de altul,si toate cele, dar sa nu vreti sa renuntati la nici unu, deoarece tineti la amandoi? cum a fost? ce s-a intamplat pana la urma? in compnia caruia v-ati simtit mai bine?

3 răspunsuri:
| Alishia a răspuns:

Da,am avut, pai sa vedem thinking i-am dat papuci primului si am stat cu al doilea deoarece cu primul ma certam si deja devenise insuportabil...pe urma am stat o perioada cu al doilea si, ca prin minune, m-am impacat cu primullaughing

| abel001 a răspuns:

Uita-te la filmul This means war...

| maia80 a răspuns:

Chiar acum sunt intro astfel de relatie doar ca iubesc doar pe unul, sincer eu sufar cel mai mult nu mai fac fata situatiei, asa ca detaseazate cat mai ai timp.Lasa inima sa aleaga, inima mea a ales dar nu pot finaliza sotul nu accepta divortul