| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU, azi la baie la şcoala, din greseală intrase un baiat in baia fetelor si gen nu am intrat acolo, am intrat în urmatorul dar cum altii nu stiu sa citeasca probabil au mai intrat. Intrebarea mea este daca o fi intrat un baiat acolo si gen sa fi lasat erectii, sperma, nu stiu, ceva stiti voi, poate ramane o fata însarcinata?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poate.

| mihai69 a răspuns:

Ar fi chiar culmea să-și uite erecția acolo!
rolling on the floor

| Goete a răspuns:

Nu.
Spermatozoizii se pot misca doar in lichid si cand sperma se usca, mor.
Chiar daca ar fi sperma pe capacul de la wc si te-ai aseza pe ea, aceasta nu ti-ar intra in vagin, ca sa poti ramane insarcinata.
Oricum, ca sa lase sperma ar trebui sa se masturbeze - si asta se aude adica oricat de in liniste ai vrea sa-ti faci laba, tot se aude respiratia si chiar cum o freci, fie ca suna ca e umed capul **** fie ca atunci cand o freci deja in toiul muncii atingi si sub burta cu mana si suna - nu stiu daca am explicat bine

| Valeennavoleena65 explică (pentru Goete):

Pai eu m-am dus mai tarziu si nu aveam cum sa aud pe nimeni

| Goete a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Inteleg, pai te uiti inainte sa te asezi sau stergi cu hartie igienica, daca e sperma se vede si daca nu se vede deja e uscata.

| Crackman a răspuns:

? stai linistita