| alexanonimu a întrebat:

Buna tpu...azi mi.am inceput viata sexuala am 17 ani si "partenera" mea tot 17 suntem de 5 zile impreuna ..m.am combinat cu ea penrru asta nu ma atrage cam mai nimic doar am vrut "sa imi iau de.o grija" cu virginitatea k problema e ca nu am simtit nimic adica nu m.am simtit bine nici cand am ejaculat nu am simtit si nici in timpul sexului mai bine ma simt la o masturbare laughing) ...care o fi problema sa nu incepeti cu " esti gay "ca imi plac femeile 100%

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Asta e intrebarea? care o fi problema? pai n-ai zis tu ca ti-ai luat partenera doar sa te dezvirginezi? ce-ai vrea sa simti daca tu nu simti nici macar atractie pentru fata aia?

| neutrino a răspuns:

Continua sexul manual, se pare ca este calea cea mai buna pentru tine, in momentul de fata.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte repede ati facut sex. Numai dupa 5 zile de relatie? Atunci te miri de ce nu ai simtit nimic in timpul actului sexual. Tu ti-ai vazut visul implinit, de a te dezvirgina, dar la ea te-ai gandit? Pe ea ai lasat-o cu ochii in soare, uitandu-se dupa cineva care sa o satisfaca. Daca te simti mai bine cand te labaresti, labareste-te in continuare si nu-ti mai bate joc de fete.

| alexanonimu explică (pentru Emilian65):

Mai sincer chiar nu ai dreptate daca fata a vrut ea nu era virgina din auzite e mare panarama asa ca nu mi.am batut joc de ea acum nu mai suntem impreuna da tot vb deci nu a suferit chiar atat de mult ca doar m.am follosit de eawinking

| Danysan a răspuns:

Te-as critica dar e naspa -oricum ai pus oa intrebare si o sa iti raspund happy. Daca si fata tot ca tine gandes-te e oki -dar ma indoiesc ca fetele vor doar sa se fu*ta si apoi sa isi vada de ale lor. Cred ca nu ai simtit nimic pentru ca nu ti-a placut partenera cam asa vad eu situatia.

Răspuns utilizator avertizat
| fotbalistata a răspuns:

Ai stricat contestul textului atunci cand ai spus ca sunteti de 5 zile impreuna..prob ar putea fi ca nu ai facut-o nici din iubire si nici din placere si din "obligatie" ca asa ti s-a pus tie pata.alta copila care tocmai a ramas nevirgina si a pus botul

| Trolozaur a răspuns:

S-ar putea sa fii homosexual.

| Roxy6096 a răspuns:

big grin big grin big grin sa ma ierti da eu ca fata iti zic esti un porc happy ai stricat fata tontule big grin pentru ce pentru penisul tau hmm trebuie sa faci prima oara cu cineva ales nu ca sa scapi prima oara trebuie sa fie de neuitat nu ai simtit nimic din cauza ca ti se parea ca ai cu o jucarie de asta vezi si tu ce faci