| anonim_4396 a întrebat:

baiatul pe care il plac nu ma place. sad mi-am facut un id fals si am aflat. in fine cum pot sa il fac gelos? Sa il fac sa regrete? :X Funda! PS : nu vreau rasp gen : nu are rost sau altceva. happy

Răspuns Câştigător
| cosmin2223 a răspuns:

Pai vb tu cu un baiat sa va prefaceti asa cred ca te-ai prins si poate va si gelos ori faci cum ai zis tu un id fals de baiat si zici ca te cunosti intrunfel zici lucruri despre tine si poate se va indragosti de tine

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hai mai mai are rost? daca nu te place sigur nu o sa bage in seama orice ai face! Si stii tu ce inseamna razbunarea, si chiar nu se merita sa stii! Sunt atatia baieti in jur si vei vedea ca va veni el si acel baiat care sa te iubeasca si sa te aprecieze asa cum meriti! Tu ramai aceeasi fata plina de viata si sensibila si cred si sunt sigur ca o sa apara si acel Fat Frumos! multa bafta!

| gianina14 a răspuns:

Sa spunem ca o fata nu trebuie sa se injoseasca asa pentru un baiat. Si eu sunt fata desi nu stiu cum este sa te respinga baietii pntru nimic in lume nu m-as umili in fata lor.
Daca vrei sa il faci gelos trebuie sa:
-sa iti faci un alt prieten(iubit) cu care sa te saruti cand trece el prin fata voastra sau chestii de genul asta sa se simta ignorat.
-poti sa te faci foarte frumoasa si cand te vede sa regrete pentru ca nu te iubeste sau pur si simplu poti sa ii dai motive sa creada ca il iubesti si poate asa om sa-si dea seama ca poate fi cu o fata care il iubeste cu adevarat. Bafta.
fundita?

| Gdeni a răspuns:

Da cartile pe fata, ia-te de el ca nu are curaju sa iti spuna in fata ce are de gand. fa-ti un prieten cat mai repede si arata-i ca nu iti pasa de ce a fost intre voi

| cosmin2223 a răspuns:

A functionat?

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru cosmin2223):

Pai o sa vina saptamana. viitoare un baiat in vacanta aici si cu baiatul ala vreau sa il fac gelos happy! Pt. ca acest baiat e dragut si mno

| cosmin2223 a răspuns (pentru egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt):

A bine pai atunci succes

| ManDala a răspuns:

Tu il iubesti si vrei sa il faci sa regrete? crede-ma ca si eu iubesc acum pana peste cap si tot la fel nu imi sunt impartasite sentimentele, dar ii vreau tot binele fetei aleia! calmeaza-te si vezi-ti de viata ta copila.