| DirviziuQ a întrebat:

Este bine stiut faptul ca baietii se uita dupa fetele cu forme, ani mari si fund bombat, dar ce parere aveti daca fata de ex, nu are sani mari, is mai mici, dar fundul mai. maricel? Si invers. Pentru voi conteaza sa fie amandoua mari?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde de fiecare. Mereu se va gasi cuiva caruia sa ii placa. Indiferent de motiv.
Mie de exemplu nu imi plac fetele cu ''forme''.

| FemeiaPisică a răspuns:

Ăia nu sunt băieți, sunt doar niște obsedați. Frumusețea fizică este trecătoare, dar frumusețea interioară este veșnică.

| T0T a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Madara majoritatea suntem obsedati... Oricum eu unul nu sunt atras de formele prea mari...

| neutrino a răspuns:

Pentru o aventura se poate accepta!

| ywar a răspuns:

Din fericire mai sunt si barbati care nu sunt atat de orbi si care vad intr-o femeie spiritul, eticheta, bunul simt si lista ar putea continua. Treaba cu "are fund, are sani" este trecatoare, din fericire. Treaba cu "are spirit" nu este trecatoare.

| DirviziuQ explică (pentru ywar):

Acum nu ma refeream la "iubire" voiam doar sa vad cum barbatii din punct de vedere fizic o femeie care arata asa

| stef87 a răspuns:

Fizic sa stii ca cel putin europenii sunt atrasi de tipele solide. Atentie, NU grase, ci o constiutie care sa exprime putere, siguranta, sanatate, ca mama va transmite genele ideale catre copil si va putea avea grija de el fara nicio problema (prin urmare tipele gen "blana" can sunt date deoparte). Totul e un instinct, deci se petrece in subconstient si poate fi trecut cu vederea de multe ori.
Tipa poate impresiona prin gandirea si comportamentul ei in asa fel incat toate defectele ei devin calitati.
Pe de alta parte, barbatul e atras de "sexul frumos", in asa fel incat oricum ar fi "contruita" tipa, instictul animal de imerechere va dicta pro!

| TwiSt1997 a răspuns:

E cam greu sa ai sanii mari si fundu' mic.

| TheMisunderstood a răspuns:

Daca vrei un baiat care sa te iubeasca, atunci nu te gandi sa alegi unul care o va face pentru cum arati, ci pentru ceea ce esti.

| NatyAriana24 a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine, daca vrei un iubit sa incepi sa te faci placuta si sa fii draguta si tu insati in fata baietilor! Asa lor le va place de adevarata tu!