| BabeIAm a întrebat:

O întrebare pentru băieți:
Ce părere aveți despre fetele cu fundul mare și sânii mici?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant in cautarea prostiilor sa-i **** cum vor ele pentru o bucata de vagin in pat

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sunt destule asa, iar rotunjimile feselor sunt foarte ok, chiar apetisante, iar sanii mici sunt de multe ori mult mai sensibili decat cei mari, daca stii sa te joci cu ei.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Era vorba de fete, nu de babe nonagenare! Sa intelegem ca inca nu te-a pupat nimeni atat de tandru si fain nici pe fund nici pe sani incat sa te infiorezi toata si sa te strabata sageti de placere?! Relax, mai ai timp! Totul e sa nu fi mereu aricioasa!

| AFR81 a răspuns:

Daca sunt frumoase, nu prea mai conteaza detaliile astea.

| RAY a răspuns:

Toate sunt bune pentru sex, cand nu faci sex o vreme ai face sex cu orice fata, nu avem asa mari pretenti noi daca e vb de aia frumosi care va plac voua da aia au multe fite ca si merita fete frumoase, deci depinde cu cine esti, si asa ceea ce ne place e involuntar

| corbulalbrosu a răspuns:

Exact aceeasi impresie/parere ca si in cazul fetelor cu sani imensi dar fara fund evident. Corp disproportionat. happy

| Drimmero a răspuns:

'Taietura' intre picioare sa aiba, restul descoperim noi pe parcursrolling on the floor))

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Aia poate avea si un travestit

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Travestitul e diferit de transexual, travestitul doar se imbraca in fetita cu fustita si e hamalau, in timp ce transexual isi schimba radical sexual, si cred ca e mai evident decat orice ca are cicatrici de la operatii multe in zona genitala, ti-ai pune si tu un semn de intrebare. Iti dai si tu seama dupa fata ca a fost candva in viata lui un barbat. Doar ideea asta m-ar scarbi pe mine, mi-ar intoarce stomacul pe dos, dar sa mai fiu in relatie? Scade din prima. Sa nu uitam insa de celebrele ''she male'' rolling on the floor)))))

| vocea a răspuns:

Pai draga vreau sex imi place fiindca are fundul mare iar daca o iubesc nici nu conteaza, hey vorbim mai multe in privat daca vrei

| UnBroken2016 a răspuns:

Depinde ce inseamna mare la tine. ORicarui baiat ii place un fund frumos dar ceva ca Kardashian mi se pare gretos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt barbati carora le plac sanii mici, sunt barbati care prefera fundul si mai putin sanii, sunt tot felul de barbati. Ce rost au intrebarile astea? O sa gasesti pe cineva sa te placa asa cum esti, stai linistit.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie si ea sa se simta bine. ALtfel nu ar fi intrebari de genul

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Cred ca se simte superb dupa ce i-a spus asta de mai sus ca e disproportionata laughing)))

| GoldandSilver a răspuns:

Depinde de gusturi. La mine aceste 2 aspecte nu conteaza asa mult!

| Steam321 a răspuns:

Frate unde ai văzut tu fete cu fundul mare eu am văzut numai din alea urate fără forme

| PsihoSex a răspuns (pentru Steam321):

Regleaza zoom-ul, fa sharf si ai sa vezi destule!

| Steam321 a răspuns (pentru PsihoSex):

Mai explicit pls te rog frumos

| PsihoSex a răspuns (pentru Steam321):

Off. uita-te mai bine in jur si ai sa le vezi.

| Steam321 a răspuns (pentru PsihoSex):

Eu sunt din Cluj prin orașul meu nu prea am văzut fete "tunate"

| Steam321 a răspuns (pentru PsihoSex):

Nici nu cred ca sunt tipe cu forme la mine în oras

| DeathlyHallows a răspuns:

Nu te ingrijora. o sa gasesti pe cineva sa te placa asa cum esti. de exemplu pe mine nu ma intereseaza formele, imi plac fetele cu care ma inteleg bine si sa arate bine de la umeri in sus. happy

| Gergely_Robert_1993 a răspuns:

Eu nu mă uit după cur si țâțe eu mă uit la personalitate, mulțumesc pentru timpul acordat

| Gergely_Robert_1993 a răspuns:

Ru nu mă uit la o fata dacă are cur si țâțe mie îmi plac și dacă au si daca nu

| Dolphin97 a răspuns:

Cele mai bune