| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, cu ce ma epilez acolo jos ca sa nu ma irit sau sa nu ma tai. Funda

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cel mai bine si cel mai lejer e sa scurtezi din foarfeca cat de mult poti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Un barbat adevarat NU se epileaza. Eventual poate folosi o masina de tuns sau oforfecuta, cu care sa-si scurteze si sa-si aranjeze pilozitatea. Succes!

| 17Ioana a răspuns:

Mergi la un salon de cosmetica, 20 lei si te lasa fara par cu ceara. De iritat, tine de pielea ta, cat este de sensibila. Dar daca te dai cu o crema - pudra de talc ceva nu ar trebui sa ai probleme

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Maşina de tuns cel mai mic nivel 2-3 mm altfel posibil dacă te razi firele să se ascundă sub piele... nu da cu cremă epilatoare chimică

| Doublei a răspuns:

Caută pe net, dar eu am o prietena care face asta și oricum te iriti.Ea face cu ceara rece.Eu am mai auzit că se poate cu zahar.Mai bine caută pe net cu sa face soluția de epilare cu zahar dacă vrei să faci asta acasă. Oricum eu ți-am spus ce am stiut, acum nu sunt chiar doctor să știu din astea, adică mai consultate și cu alții.Cpl.