| anonim_4396 a întrebat:

Ca de obicei, intrebare serioasa. Mi-am inceput viata sexuala cu pietenul meu, da da da ne-am protejat, igiena e ok totul e bine, varsta la fel. Doar ca vrea sa imi faca sex oral. Ideea e ca eu sunt FOARTE pudicaaa, adica si cand faceam dragostea, nu eram in largul meu pana nu era intuneric si nici atunci 100%. Ce sa fac sa scap de starea asta de jena? El mi-a zis de o mie de ori ca sa nu am retineri de genul fata de el si bla bla chatterbox. Cum e sexul oral? Cum sa stau? Ce sa fac? Vreau detalii. Multumesc. big grin

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu știu cum poți să faci dragoste fără să privești și să fii la rândul tău admirată? Cu siguranță pierzi cel puțin jumătate din „distracție"...
Tu (voi, de fapt) ar trebui să începeți, ușor-ușor să vă obișnuiți unul cu celălalt în toată goliciunea voastră, la lumina zilei (sau a becului, mă rog, în funcție de împrejurări). Abia apoi o să poți trece mai departe, la alte jocuri erotice și / sau moduri de a face dragoste.
Relaxează-te, trebuie să știi că prietenul tău te vede frumoasă și nu ai de ce să te jenezi de corpul tău, nici să-ți fie rușine; și nici tu de corpul său nu trebuie să te rușinezi. Dacă ați acceptat să deveniți intimi, înseamnă că niciunul nu v-ați găsit vreun cusur care să împiedice asta.
Iar pe de altă parte, curiozitatea e în firea omului - nu v-o înnăbușiți! lasă-l să exploreze trupul tău, așa cum vrea el, cu ochii, cu mâinile, cu limba... vei avea niște surprize foarte plăcute, văzând câtă plăcere poate să-ți ofere asta!
Relaxează-te și lasă omul să-și facă de cap. Poate vei încerca apoi să îi faci și tu la fel (nu e musai, dar sigur și tu ești curioasă)... tongue

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-l dracu'. Unul care te iubeste n-ar face asa ceva cu cea care ar vrea sa stea in casa. Despre ce o sa vorbiti? Despre cum ati facut sex oral?

| RareşTPUro a răspuns:

Poti sa stai lejer, sa nu stai incordata, relaxeaza-te, nu te simtii jenata ca nu o faci cu orisicine, totusi o faci cu persoana pe care o iubesti.

Sexul oral e acela cand fata ii ia penisul baiatului si o ia in gura... Stai cum iti vine tie mai bine cand faceti oral, si "Ce faci?" faci asa ceva numai daca doresti tu (nu trebuie sa te oblige sa ii sugi penisul) E dreptul tau sa alegi.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu stii, te invata el. Asa ca icearca si fa-i poftele sexuale.

| ywar a răspuns:

Auzi, dar cand ti-o baga pana la prasele nu esti pudica?
Eu m-am saturat de prefacute din astea care la viata lor nu au o preocupare, nici macar scoala si care se dau cu.ve virgine. Si ce sa iti faca? Asa e in pat... e pe baza si de sex oral. Tu ii faci lui si el tie. Care-i problema? Vrei sa ramai neprihanita? Foarte bine. Du-te la manastire si vei vedea. Iti recomand filmul "Pacatoasa Teodora" - Ma indoiesc ca-l vei intelege, e prea tare pentru intelectul tau.

| precious30 a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut, este o senzatie super ok. Trebuie sa stai relaxata si sa te bucuri de moment big grin

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Stai si savureaza, te pune el cum sa stai

| intelboss a răspuns:

Multi gresiti explicati-i corect domnisoarei nu are ce sa suga deoarece prietenul vrea sa ii faca ei nu ea lui...stai intinsa pe spate picioarele despartite si incearca sa visezi cu ochii deschisi sau sa gandesti acelasi lucru care il gandesti cand faci dragoste el iti va linge partile intime e placut ai sa vezi si incearca sa ii faci si tu lui adica sa ii sugi organul... distractie placuta

| indecis2014 a răspuns:

Stai linistita pe spate si lasa-l sa bage botul la savarina smug

| Albertos a răspuns:

Okay pentru sex oral trebuie sa nu maninci jumate de zi daca nu vrei sa faci caca pe el :d... dar totusi daca tu nu vrei nu o fa, deoarece daca el tine la tine si te respecta iti va respecta alegerea ....si in plus daca tu nu o sa vrei inseamna ca nu trebuie sa stii sa-ti pui punctul