| favdyke101 a întrebat:

ca o fata lesbiana de 17 ani intr-o tara ca Romania, plina de homofobi si oameni inchisi la minte, unde/cum pot gasi o prietena?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In afara granitei romanesti. Unde lumea e mult mai tampita care zice ca e normal sa ai orice orientare sexuala

| favdyke101 explică (pentru mgtow):

Esti un prost?

| mgtow a răspuns (pentru favdyke101):

Si tu o scarba ordinara? Iesi si reprogrameaza-ti creierul pentru ca e plin de monoxid de carbon

| darrio2007 a răspuns:

Uite cine vorbeste de homofobi!

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca navigand pe net si accesand diversea site-uri sau aplicatii care au tangenta cu problematica lesbianismului, vei reusi pana la urma sa gasesti fete/femei dispuse sa faceti cunostinta. Bafta! Succes!

| Goete a răspuns:

De ce vrei sa o gasesti neaparat in Romania?

| brokxy a răspuns:

Ai grija pe aplicatile de intalniri ca sunt care se dau drept femei si de fapt pun poze false, ei sunt barbati handicapati romani care vor sa pacaleasca fetele lesbiene. Asa ca ai grija! Am intalnit era cica fata si a trimis poza cu p**la lui si a recunoscut ca era barbat chiar daca a pus poza cu femeie si nume fals

| Cannibal a răspuns:

Poți găsi pe diferite aplicații de dating.

| badriel a răspuns:

Simplu. Nu gasesti! E un pacat sa faci asa ceva, e scarbos, gresit, cringe si iar scarbos!

| AntonioCovaciu a răspuns (pentru badriel):

De ce e scârbos *** infect și incult? Ești disperat că nu se uită femeile la tine?

| Lawrrrr a răspuns:

Grupuri lgbt pe insta sau aplicatia "her"

| Delia0New a răspuns:

Da-mi mesaj pe insta @corugadelia

| Delia0New a răspuns:

Da mi mesaj pe insta @corugadelia

| Delia0New a răspuns:

Vezi ca nu iti pot raspunde la mesaj nu stiu de ce. Da-mi acc la cererea de prietenie. (Am 16 ani, in ianuarie fac 17)