| andy9988 a întrebat:

Cand sunt in pat cu iubita mea cum sa mi.o trag cu ea? Cum sa incep? Vreau raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| Nikoleee a răspuns:

Hai pe bune..lasa totu sa vina de la sine laughing daca te stresezi de cum sa faci, sau de cum va fi, nu vei reusi decat sa iasa totul prost.

8 răspunsuri:
| R3sPeCt a răspuns:

Focul pasiuni iti va arata calea! binenteles, daca e putina pasiune intre voi.

| justDaisy a răspuns:

Lasate purtat de val. Nu te gandi cum si in ce fel. Fa ce simti atunci.

| Fatamuntilor a răspuns:

Foloseste naibii termenii corecti daca vrei raspunsuri serioase.
Situl asta se,, polueza'' pe zi ce trece.

| h3r a răspuns:

Sper să-ți tragă ea ceva în cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce exprimare de taran ai, fara suparare!
=))
Si nu faci sex, faci dragoste!
Ia de citeste:http://seductiatrupului.ro/......goste.html
Te pup!

| andy9988 explică (pentru anonim_4396):

Bai fraierule am zis eu ceva de sex? esti prea redus. serios frate Te pupa Jean!

| Ajutatorool a răspuns:

Sa inteleg ca nici cu ochelarii pe puIa nu nimeresti gaura.

| swordfish a răspuns:

O i-ai in mana si tragi de ea laughing