| AlexandruExTreMe a întrebat:

Buna m-am apucat de ceva timp de fumat si nu pot sa trag in piept.Cand trag in piept incep sa tusesc, sa ma inec.Am auzit ca nu e bine sa tragi pana in gat pentru ca faci cancer.E normal sa te ineci? Vreau raspunsuri serioase. Fara raspunsuri de genu... fumatul dauneaza grav sanatatii.Dau funda pentru raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| RisenAngel a răspuns:

Tragi fumul in gura si din gura il tragi in piept repede exact cum faci cu aerul. da vezi ca o sa ai ameteli la inceput

2 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Depinde cati ani ai. Daca esti tanar, e posibil sa n-ai organele toracice suficient de dezvoltate, motiv pentru care nu pot,, digera" fumul de tigara.
Oricum, tine cont, fumatul stopeaza cresterea in inaltime, deci gandeste-te de 2 ori inainte sa te apuci de la o varsta la care inca mai ai de crescut. Daca poti accepta faptul ca vrei sa ramai la inaltimea de acum, ok.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e bine sa tragi pana in gat ca faci cancer, mai bine direct in plamani ca acolo nu faci cancer, deloc chiar.