| cara14 a întrebat:

Buna Tpu.Care este avantaju masturbari? sau dezavantaju?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Avantajul=descarcare; dezavantaju=dependenta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu vad dezavantaje

| Iunona a răspuns:

Avantaje...lipsa BTS, nu trebuie sa lauzi pe nimeni dupa ca a fost fenomenal si tu cascai de fapt, poti face cea ce iti place, te relaxeaza etc etc. Dezavantaj? Sa ti se scurtcircuiteze vibratoru in timp ce il folosesti. Sau asta e doar ghinion? Zic si eu...

| lucky_6605 a răspuns:

Avantaj: pla de 2 metri si dezavantaj:pla de 2 cm

| Phoenix231 a răspuns:

Pai daca esti baiat si te masturbezi in exces are niste dezavantaje cam nasoale, dezavantajul find atunci cand vei incerca si cu o fata sa o... nu vei mai avea aceeasi performanta... adica vei avea una mult mult mai scazuta.

| bybyshor18 a răspuns:

Hmm...doar avantaje cred...nu cred ca poate provoca dependentawinking

| MartiniShoot a răspuns:

Avantajtonguelacerea si descarcare Dezavantaj:poti deveni dependentlaughing

| fakedeath a răspuns:

Singurul dezavantaj ar putea fi dependenta laughing

| OrBiT123 a răspuns:

Eu am sa fiu mai scurt si mai la obiect. Avantajul este placerea dezavantajul nu-l gasesc...parerea mealaughing