| anonim_4396 a întrebat:

happy Cat la suta conteaza sexul intr-o relatie? si la ce varsta ati avut primul contact sexual?happybig grin >fundita`:

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Buna Pisicusa. Raspunsul meu v-a fii strict personal. Sexul intretine relatia si nu face posibil sa dispara dorinta fata de partener.Dorinta de a face sex, inseamna sentimente adanci, simpatii fierbinti, iubiri puternice, aventuri de neuitat intre mine si partener. Daca dispare dorinta fata de partener, se stinge flacara, cea ce inseamna ca eu nu am fost capabila sa o tin aprinsa si apare dorinta de a face sex cu alta persoana, valabil si pentru mine si pentru partenerul de langa mine. Nu trebuie sa fiu laturista ci realista. Asta conteaza intr-o relatie, respect, iubire fara minciuna si dorinta de a face sex va fi baza relatiei. Eu primul contact sexual l-am avut la 21 de ani si la 23 m-am casatorit, dar nu cu cel care a fost primul. happy
Sa fii iubita. Pup.
nana

4 răspunsuri:
| andreea_1432 a răspuns:

Pai.depinde.pentru unii este foarte important pentru altii nu.
la 17

| CHILIPIR a răspuns:

Aproape 50% iar data la care am inceput a fost pe la 18 ani.

| KFC a răspuns:

laughing Sincer nu am avut primul contact sexual si nici nu ma grabesc cu asta. dar am intalnit o fata fecioara care e cea mai minunata fiinta din lume. pur si simplu ador sa o privesc si tin la ea ca la ochii din cap si ea la mine si intr-o relatie cu o asemenea fata sexul e doar ceva interesant ce merita facut. dar nu conteaza mai mult de 30%. acum nu spun sigur dar depinde de persoana
unele sunt facute pentru sex si altele nu sunt nebune dupa el...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E important... cat? depinde de fiecare... eu pe la 18 ani