| Mara777carina a întrebat:

Cate o data. cred ca iubitul meu exagereaza... adica chiar ieri am facut dragoste cu el. dar forte ciudat e ca vrea sa imi introduca penisul lui in vagin... dar nu il las am doar 15 si nu cred ca sunt pregatita sa fac asta! cum sa reactionez,, sa il las?

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Dar cum faci tu dragoste cu el? Trimite-mi si in privat un raspuns daca nu gasesti potrivit sa vorbesti aici. Stiu ca este jenant cand cineva rade de tine.
Banuiesc ca va jucati doar. Asta nu este dragoste.
Oricum, esti intr-adevar mica si daca nu simti ca esti pregatita atunci categoric nu o face doar pentru ca vrea el. La varsta ta este posibil sa nu-ti placa deloc si poate mai trenuie sa cresti.
Nu cred ca sunt pregatita este acelasi lucru cu NU SUNT pregatita. Asadar nu esti pregatita.

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da tu cum faci dragoste fara ca organele voastre genitale sa se atinga?

| xCatastrophe a răspuns:

Presimt ca iubitul tau are e mai mare ca tine, gen 20+. E cam normal sa vrea asta, toti vor, depinde de tine. Fa-o cand simti.
PS: Mai consulta doom-ul la sectiunea expresii. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica ati facut dragoste dar nu l ai lasat sa te penetreze?

| mihai69 a răspuns:

Ai făcut dragoste, dar nu-l lași cu penisul în vaginul tău. Interesant; păi cum naiba „faci dragoste"?!? Te uiți la el cum și-o freacă singur în timp ce-i șoptești tandru „te iubesc"?

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ti-a introdus penisul in vagin, atunci cum ati facut dragoste(sex)?

| Doub a răspuns:

Cata prostie.

| Xpressurself a răspuns:

Asadar nu il lasa

| fadnox a răspuns:

Hm, ce prieten ciudat

| djlukass a răspuns:

Scuze de intrebare. Dar ce inseamna la tine a face dragoste daca zici ca nu a avut loc actul sexual propriu zis?

| szivarvany a răspuns:

Exista si alte modalitati de alsatisface fara sa te dezvrginezi cum ar fi sexul oral. poti sa i faci si tu si el tie depinde de ce parere aveti despre acest subiect

| maaadyyy a răspuns:

Eu iti sugerez sa mai astepti, daca iti incepi viata sexuala prea repede poti sa ai probleme de sanatate si crede-ma ca ai timp si pentru dragoste. Este doar parerea mea tu faci cum consideri happy