| ingerasmyky a întrebat:

Atunci cand un cuplu face dragoste care dintre ei trebuie sa introduca penisul in vagin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula barbatul, ca el are. dar pentru a evita o situatie neplacuta, sau pentru a-i da oleaca de ajutor, sau pentru a-i mari placerea il poate drija si femeia cu manuta. nu musca.

21 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Bineinteles k barbatul!laughing

| Ben. a răspuns:

Pai dc o pune ea e mai placut...pt el!

| jani a răspuns:

Mai oameni buni... unele intrebari...chiar sunt de tot hazul...se pun intrebari...doar ca sa fie puse...sau ne ia lumea la misto?

| claudiarebecca a răspuns:

Draga myky,
introducerea sau o face proprietarul de drept al penisului, sau pretendentawinking nu exista o regula vis-a-vis de asta... tine mai mult de cum se simt cei doi

| meioana a răspuns:

Oricine nu e ceva care este interzis pentru unu din cei doi...

| gabrielutzu a răspuns:

Pai femeia trebuie sa-si introduca penisul in vaginul barbatului...:laughing

| maitreyi a răspuns:

Ala care are :d

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de situatie, de pozitie...eu sunt casatorita de 5 ani.la inceput sotul meu era cel care "se ocupa"de asta. dar acum am mai capatat si eu experienta si am preluat aceasta sarcina pentru ca sotului meu ii face mai multa placere asa. dar cum am mai spus, depinde...nu e tot timpul la fel, totul vine de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce amabila esti ingerasmyky! multumesti pentru raspunsuri...mai rar asa ceva pe aici...ca nu prea e la moda bunul simt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa va certati doar pentru atit. Puteti trage la sorti rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auuuuuuuuuuuuuu ce ma doare prostia, sunt doi homosexuali?

| ingerasmyky explică:

Iti multumesc pentru raspuns m-a ajutat f mult

| ingerasmyky explică:

CE DRAGUTA ESTI MERSI MULT

| ingerasmyky explică:

Nu am zis ca este ceva interzis vroiam doar sa stiu sigur cine ar trebui sa o faca

| ingerasmyky explică:

Ha ha ha ce ti se pare de tot hazul?

| ingerasmyky explică:

Iti multumesc nekane raspunsul tau mi-a fost de mare ajutor

| ingerasmyky explică:

Imi place sa dau dovada de bun simt chiar daca unii zic ca am pus o intrebare de tot hazul

| ingerasmyky explică:

Mai am o intrebare daca fac dragoste cu un baiat si peste putin timp fac cu altul ar putea celalalt sa-si dea seama? exista vreo modificare la vagin?

| ingerasmyky explică:

Pur si simplu am pus o intrebare cred ca nu e cazul ca unii sa faca misto